Czego potrzebujemy do idealnego wypoczynku?

Praca zajmuje większość naszego czasu. Dlatego każdy potrzebuje chwili relaksu. Wiele osób podczas swojego urlopu decyduje się na  wyjazd w spokojne miejsce, by odciąć się od codzienności i spędzić czas pośród natury. Ciesząc się gorącymi promieniami słońca. A czy na robienie tych rzeczy znajdziemy lepsze miejsce od polskich Mazur? Ale czy naprawdę każdy z nas chce spędzać swój czas nic nie robiąc? Nie doznając nowych doświadczeń?

Idealny wypoczynek to taki, który na długo zapadnie nam w pamięć. Taki, który będzie sprawdzony dla osób w każdym wieku – od małych dzieci po emerytów. Perfekcyjny wypoczynek to taki, w którym nie brakuje nowych wrażeń, niezapomnianych chwil, niesamowitych widoków. Te wszystkie rzeczy mogą się spełnić, gdy postawisz na Vector Czarter.

Profesjonalny czarter oferuje łodzie oraz jachty dopasowane do Twoich potrzeb.

Chcesz szybkiej, sportowej łodzi? Postaw na Vector Czarter!

A może potrzebujesz czegoś rodzinnego? Takie łodzie również są w ofercie.

Dopasowane do Twoich pragnień. Niezawodne. Baza najlepszych mazurskich jachtów np: Antila 23, TWISTER 830, Phobos 25 „El Gouna” i wiele innych.

Na stronie internetowej Vector Czarter znajdziesz dokładnie opisy łodzi, które pozwolą na wybranie tej odpowiedniej.

Promocje: First Minute, Majowe promocje, oferty Last Minute.

Przyjemna i prosta w obsłudze wyszukiwarka pomoże Ci zaplanować idealny wypoczynek. Sam wybierasz swój jacht, datę podróży oraz ilość osób, które weźmiesz na pokład. Duży wybór jachtów w różnej cenie, pozwoli wybrać ten – stworzony właśnie dla Ciebie.

Czarter na Mazurach to idealna forma wypoczynku. Odcięcie się od gwaru ruchliwych ulic miast. Integrowanie się z naturą, podziwianie niezwykłych widoków, czystej wody oraz mile spędzony czas.

Wynajęcie jachtu na Mazurach w zasięgu twojej ręki

Zawsze na początek rejsu otrzymasz pełen bak paliwa, naładowany akumulator i zapas wody pitnej. Ponadto w cenę rejsu wliczone jest ubezpieczenie, które sprawi, że poczujesz się bezpieczny w każdych okolicznościach. Zapewniamy również wsparcie na szlaku i w porcie.