DBK Fleet Management to oszczędność i ekonomia

Każdy zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach trudno jest utrzymać firmę przewozową na wysokim poziomie świadczonych usług. Ciągłe opłaty, inflacja, wciąż wzrastające ceny paliwa z pewnością nie są pomocne w tej kwestii. Przedsiębiorcy dwoją się i troją aby dopiąć wszystkie zlecenia i jeszcze bacznym okiem czuwać na swoją flotę. Aby ułatwić sobie te czynności i usprawnić efektywność firmy poleca się skorzystanie z systemu telematyki takiej jak DBK Fleet Management.

 

DBK Fleet Management – charakterystyka

DBK Fleet Management to autorskie oprogramowanie stworzone przez firmę przewozową DBK, która już od ponad 25 lat istnieje na rynku i świadczy usługi z najrozmaitszego zakresu TLS. DBK Fleet Management jest wynikiem doświadczenia i wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klientów prowadzących swoje przewozowe biznesy. To kompleksowe oprogramowanie, które na każdym kroku dba o komfort prowadzenia firmy, bezpieczeństwo i podejście ekonomiczne.

 

Przechodząc do konkretów – DBK Fleet Management daje swoim przedsiębiorcom:

-Zwiększenie przychodów, poprzez kontrolowane spalanie paliwa swoich pojazdów; oprogramowanie na każdym odcinku trasy zapisuje konkretne wartości spalania kierowców. Dzięki temu można zlokalizować kierowców, którzy prowadzą rozrzutny styl jazdy i zwrócić im uwagę. W perspektywie tygodni, miesięcy podróży z pewnością przedsiębiorca odczuje różnicę

-Bezpieczeństwo na każdym kroku – zarówno dla kierowcy jak i przedsiębiorcy. Kierowca musi ciągle sczytywać z tachografu moment, w którym powinien udać się na odpoczynek. Jeśli tego nie zrobi mogą czekać go dotkliwe kary. Oprogramowanie firmy DBK automatycznie będzie informować kierowcę o tym, że powinien zaprzestać prowadzenia ciężarówki. DBK Fleet Management to również monitorowanie samochodu na każdy kroku poprzez udostępnianie lokalizacji – to protekcja przed kradzieżami pozwalająca na szybkie zlokalizowanie pojazdu w trakcie przykrych wypadków/incydentów.

-Oszczędność czasu – dbanie o przeglądy i terminy napraw samochodów to kolejne zobowiązanie dla przedsiębiorcy. W razie pominięcia jakiegoś przeglądu naraża się on na kary finansowe. DBK Fleet Management przypomni o wszystkich terminach i będzie trzymał rękę na pulsie odciążając zarządcę floty.

 

Podsumowanie

Warto sobie ułatwiać, a nie dodawać pracy. I tak w firmie TSL jest jej od groma – z DBK Fleet Management będzie można odetchnąć jeszcze przy tym zarabiając!