Jak naturalnie zagęścić włosy?

Większość Polek ma jasne włosy o chłodnym odcieniu, o delikatnej i podatnej na puszenie strukturze. Każda z nas przy tym marzy o burzy gęstych włosów. To marzenie można zrealizować!

Włosy doczepiane

Kojarzą się ze staroświeckim tupecikiem, który tak jak w komedii slapstickowej, spada komikowi w najmniej odpowiedniej chwili, wywołując kaskady złośliwego rechotu widzów. A przecież to już jest przeszłość i dziś mamy do dyspozycji pewniejsze i mniej krępujące metody zagęszczania włosów. W dodatku bez użycia kleju, zgrzewania, zszywania kawałkami metalu i innych brutalnych sposobów sprzed kilka lat. To naturalne włosy clip in, gęste, zdrowe pasma, doczepiane przy skórze głowy za pomocą niewielkich i łatwych do ukrycia klipsów.

Sprawdź: syntetyczne włosy clip in – Cameron Hair

Dodatkowa warstwa bujnych włosów

Inna metoda zagęszczania włosów to włosy flip in, umieszczone na żyłce kosmyki, które umieszcza się pomiędzy dwoma warstwami własnych włosów. Dzięki temu, że tak jak włosy clip in, mają one prawdziwe kolory, typowe dla urody Polek, nikt nie zorientuje się, że mamy doczepkę. Delikatnie rozczesane i w ten sposób połączone z naszymi własnymi włosami, pukle te dodadzą nam urody i zrobią piorunujące wrażenie na naszych mężczyznach. Mają one mnóstwo odcieni i jeśli trzeba, dobierzemy dla siebie nawet różne gradacje siwizny.

Czy włosy doczepiane to coś dla mnie?

To naturalne, że obawiamy się nowych metod. Co za wstyd, jeśli dopinka nie będzie pasowała i jakiś wystający kawałek ujawni całemu światu, że majstrowałyśmy przy swojej fryzurze? Bez obaw. Naturalne włosy clip in są osadzone na wąskich taśmach. Jeśli same potrafimy uczesać się w kok, warkocz lub wysoki ponytail, to bez trudu doczepimy też klipsy z włosami, korzystając z dwóch luster. Z kolei włosy flip in są zamocowane na żyłkach o standardowej długości i rzadko zdarza się, aby wystąpiła potrzeba ich skracania. Jeśli jednak potrzebujemy, możemy zmniejszyć obwód żyłki we własnym zakresie, tak, aby idealnie pasowała ona do obwodu naszej głowy lub do koncepcji fryzury.

Zamieszczono w: Moda