Rejs statkiem po Wiśle

Rejs statkiem to bardzo dobra metoda na relaks i spędzenie wolnego czasu. Niewiele osób wybiera właśnie taką formę zwiedzania miasta z całkiem innej perspektywy – a to bardzo interesująca metoda. Istnieje również możliwość przeprowadzenia specjalnego eventu na statku, na który można zaprosić swoich gości w celu wspólnego świętowania połączonego z oglądaniem wspaniałych widoków. Takie eventy organizowane są w największych miastach Polski wraz z firmą boatparty.pl

 

Impreza na statku

Na statku przeprowadzanych jest wiele imprez spędzonych w gronie najbliższych osób. Jednak bardziej formalne wydarzenia również są cenione – trudno w dzisiejszych czasach zaskoczyć swoich gości. Impreza na statku z pewnością to zrobi i sprosta wymaganiom nawet najbardziej wysublimowanych gości. Do najpopularniejszych okazji organizowanych na statku należą:

-Wieczór panieński bądź kawalerski – idealny przedsmak hucznego wieczoru, bądź jego punkt kulminacyjny – w zależności od ,,rozkładu jazdy” wieczoru ustalonego przez organizatora. Na statku nie można się nudzić i wbrew ogólnej opinii również można się na nim świetnie bawić – mowa tutaj o czysto imprezowo spędzonym czasie. Bowiem istnieje możliwość zamówienia DJ-a, który wyposażony jest w specjalistyczne, klubowe światła. Nowoczesna muzyka i wspaniała oprawa rozkręci każdą imprezę do czerwoności.

Impreza firmowa – bardzo dobry sposób na pozytywne zaskoczenie swoich gości. Niewielu właścicieli firm zorganizowało swoje imprezy właśnie na statku. Jest na to wiele okazji – podpisanie kontraktu, pozyskanie nowego, ważnego klienta czy jubileusz działalności firmy. Dla wymagających klientów jest możliwość rozłożenia czerwonego dywanu na pokładzie statku i powitanie każdego gościa z osobna chłodnym drinkiem.

-Impreza urodzinowa – jest idealna do zorganizowania jej na statku. Zarówno dorośli jak i dzieci będą zachwyceni więc impreza może być swobodna pod względem wiekowym. Dla najmłodszych można zorganizować animatora, który będzie zabawiał je przez cały czas trwania. Starsi mogą odpocząć przy dobrym drinku wykonywanym przez barmana, który na życzenie organizatora może wykonać pokaz sztuki barmańskiej flair. Atrakcje i dobra zabawa w jednym!

 

Podsumowanie

Impreza na statku jest bardzo oryginalnym miejscem na zorganizowanie swojego eventu, który z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim gościom. Aby uwiecznić całe wydarzenie warto wybrać opcję fotorelacji wraz z dostępnością krótkiego filmiku w jakości HD. Czar wspomnień zamknięty w płycie odtworzonej na życzenie jest zawsze niesamowity.