Sarmy na redukcję tkanki tłuszczowej i budowę masy mięśniowej

Czym są Sarmy, substancje znane już od lat 90 tych poprzedniego stulecia? Co daje przyjmowanie sarmów i jakie dają sarmy efekty?

Ponadto czy Sarmy są zdrowe i kto najczęściej je przyjmuje? To kilka pytań, na które trzeba znać odpowiedź decydując się na przyjmowanie sarmów.

Sprawdź również: sarmy na redukcje – WXN Labs

Czym są?

Sarmy to przykład selektywnych modulatorów receptorów androgenowych.

Inaczej mówiąc są to substancje chemiczne, które łącząc się z receptorami wywołują w organizmie reakcję anaboliczną. Sarmy na redukcje tkanki tłuszczowej i na przyrost masy są idealnymi suplementami. Najczęściej przyjmowane są przez sportowców, bywalców siłowni, amatorów i profesjonalistów sportów wyczynowych typu biegi i kolarstwo.

Jakie są korzyści z ich przyjmowania?

Przyjmowanie sarmów daje wiele korzyści, jest to dowiedzione naukowo i praktycznie. Największe korzyści jakie daje przyjmowanie Sarmów to:

– można je przyjmować doustnie,

– nie uszkadzają wątroby,

– nie blokują układu HPTA,

– są legalne,

– w wyniku ich przyjmowania nie powstaje DHT oraz nie jest angażowany enzym, który metabolizuje sterydy.

Przykłady Sarmów

Sarmy nie zostały podzielone na dane i konkretne przeznaczenie ich. Dość popularnym podziałem sarmów jest ich nieformalny podział.

Mamy więc:

– sarmy odpowiedzialne za rozbudowę masy mięśniowej –  Rad-140, LGD-4033, Andarine S4,

– odpowiedzialne za znaczny przyrost siły – MK2866 (Ostarine), Rad-140,

– do redukcji tkanki tkanki tłuszczowej i do budowy czystej masy mięśniowej – SR-9009, GW-1516, MK-677.

Jak przyjmować Sarm?

Sarmy występują w prostej postaci płynnej lub w formie kapsułek. Dzięki temu są bardzo łatwe do przyjmowania. Decydując się na nie, nie ma potrzeby ingerowania w swoje ciało poprzez robienie sobie iniekcji.

Każdy powinien sam dobrać do swoich potrzeb odpowiednie dawkowanie. Zwrócić uwagę należy także na fakt, że Sarmy tak jak sterydy też pojawiają się na rynku jako podróbki. Warto więc kupować je zawsze w miejscach znanych i takich, gdzie ryzyko na zakup podrobionego suplementu jest minimalne.