Używane samochody dostawcze marki IVECO

Marka IVECO znajduje się na rynku już od 1975 roku i posiada bogatą historie. Firma stworzona z myślą o samochodach wojskowych i dostawczych rozkwita od wielu lat i pochodzi z malowniczych Włoch. Jest wykorzystywana przede wszystkim do transportu ,,lekkiego” na międzynarodowych drogach. Do głównych zalet jakie są doceniane przez kierowców zaliczyć można wysoką funkcjonalność jaka została zaprojektowana z pojazdem marki Iveco Daily. Wygodna odsuwana plandeka, elastyczne lekki podwozie i dobrze wyposażona kabina sprawia, że staje się idealnym rozwiązaniem dla przewozu materiałów.

 

GIELDADBK – dealer samochodów marki IVECO

GIELDADBK posiada w swojej ofercie samochody używane marki Iveco. Co prawda panuje mieszana opinia na rynku co do zakupów samochodów używanych, ale przyporządkowana jest ona tylko i wyłącznie do niesprawdzonych dealerów bez doświadczenia w branży i nie znających się na rzeczy. GIELDADBK to doświadczenie od lat w branży przewozowej – ich samochody wystawione na sprzedaż są skrupulatnie sprawdzane więc nie ma mowy o sprzedaniu niesprawnego auta, bądź takiego z wewnętrzną wadą fabryczną. Mechanicy sprawdzają je na każdym kroku i dokonują odpowiednich wymian zakończonych testową jazdą próbną. Dlatego nie ma mowy tutaj na niedopatrzenia!

Marka Iveco to efektywne i efektowne zabudowy produkowane przez wysokiej jakości firmy. Charakteryzują się niezwykle duża pojemnością i bardzo sprawnym rozładunkiem co jest bardzo wygodne. Iveco Daily może pomieścić nawet 12 europalet w wyniku czego jest perfekcyjnym wyjściem dla każdego przewoźnika potrzebującego szybkiej i łatwej dostawy.

Sprawdź: Samochody dostawcze Iveco Daily – Grupa DBK

Różnorodność w każdym calu z IVECO

IVECO prezentuje w swojej ofercie różnego rodzaju samochody, które spełnią potrzeby każdego dostawcy. GIELDADBK oferuje część z nich dlatego też warto śledzić dostępne oferty i oczekiwać na nowe okazje. Modele Furgon są bardzo ekonomiczne – zmniejszają zużycie paliwa nawet o 10% będąc niezwykle przemyślanym wyborem. Do tego oferty specjalistyczne takie jak pojazdy chłodnie wyposażone w specjalne agregaty chłodzące utrzymują niską temperaturę na cały okres przejazdu zapewniając bezpieczeństwo przewożonych artykułów spożywczych bądź różnego rodzaju wymagających leków. Pojazdy ,,kontenery” potrafią przewieźć bardzo duże ilości materiałów dbając o ich najwyższy poziom bezpieczeństwa. Cechują się również wygodnym rozładunkiem i załadunkiem dodatkowo oszczędzającym czas i nerwy.

Iveco to – różnorodne pojazdy dostępne u dealera GIELDADBKA od ręki!