Wood slicker – CraftPoint

Każda osoba, która zajmuje się kaletnictwem wie każde są w tej branży detale. To one sprawiają, że dane wyroby mogą tak bardzo cieszyć oko swoich klientów. Jednak aby wykonać perfekcyjny projekt nie obejdzie się bez użycia dobrej jakości narzędzi, które pomogą w uzyskaniu tak fantastycznego efektu. Jednym z nich jest produkt wood slicker dostępny na sklepie internetowym Craftpoint. Jest to specjalistyczne narzędzie do wykańczania krawędzi skóry wykonane z najwyższej jakości drewna.

 

Jego krój jest idealnie dostosowany do przypalania i polerowania krawędzi skóry sprawiając, że jej krawędzie są równe i gładkie. Jest to uniwersalne narzędzie – w jego budowie można wyróżnić 4 szerokości rowków oraz bardzo długi trzon przez co charakteryzuje się on praktycznie nieograniczonymi możliwościami. Jest to tak zwany must have dla każdego kaletnika, który chce, aby krawędzie skórne jego produktów były profesjonalnie wykonane.

 

Zobacz: wood slicker – CraftPoint

 

 

Craftpoint – dlaczego ten sklep?

Wood slicker dostępny w sklepie Craftpoint będzie bardzo bezpiecznym i pewnym wyborem. Jednak dlaczego akurat Craftpoint?

Wiąże się to z tym, że sklep ten został stworzony przez miłośników kaletnictwa, którzy wiedzą jak ważne są detale i jakość narzędzi używanych do obróbki swoich materiałów. Sami używają swoich narzędzi dostępnych na sklepie internetowym sprawiając, że obdarzają je ogromnym zaufaniem. Dlatego zakupując narzędzia ze sklepu Craftpoint ma się pewność, że będą one godnie służyć na bardzo długi czas.

Wood slicker jest jednym z nich. Drewno jakie zostało użyte do wymodelowania tego narzędzia do skóry jest gładkie i mocne sprawiając komfort w utrzymaniu wood slickera przy jednoczesnej trwałości i odporności na uszkodzenia.

 

Podsumowanie

Jeżeli jest się kaletnikiem, który zwraca uwagę na szczegóły, jakość i wykończenie to z pewnością powinien się zaopatrzyć w wood slicker dostępny na sklepie internetowym Craftpoint. Szybka wysyłka, która sprawia, że towar mgnieniu oka towar dotrze do klienta jest kolejnym atutem.